صفحه اصلی / پرسش و پاسخ ویندوز موبایل و لومیا / پرسش و پاسخ ویندوز فون و لومیا

پرسش و پاسخ ویندوز فون و لومیا

سوالات لومیا و ویندوز فون خود را بپرسید، ما جواب میدهیم

همانطور که در جریان هستید بخشی را در سایت شروع کردیم که در ان سوالات مهم کاربران که پرسیده شده بود را قرار میدادیم تا همه کاربران انها را ببینند و جوابش را هم بدست بیاورند. شاید سوالاتی باشد که برای ما هم سوال باشند. در این مطلب سعی میکنیم اغلب سوالات مربوط به ویندوز 10 باشند پس با ما همراه باشید تا این سری سوالاتی که شما کاربران عزیز فرستاده اید را هم با هم بررسی کنیم:

ایا گوشی لومیا 430 میتواند ویندوز 10 را دریافت کند؟

نه تنها لومیا 430، بلکه تمام گوشی های لومیا ویندوز 10 را دریافت خواهند کرد.

من نسخه پیش نمایش ویندوز 10 را دریافت و نصب کرده ام، ایا میتونم نسخه اصلی رو دریافت کنم؟

بله زمانیکه نسخه اصلی منتشر بشه همه میتونن اون رو دریافت کنن

چرا نسخه پیش نمایش ویندوز 10 برای گوشی لومیا 930 من نیامده؟ ایا ویندوز 10 برای گوشی من خواهد امد؟

در نسخه های بعدی پیش نمایش ویندوز 10 حتما گوشی شما نیز اضافه خواهد شد و میتوانید پیش نمایش را دریافت کنید. بله نسخه اصلی که قطعا خواهد امد و پیش نمایش نیز در نسخه های بعدی قطعا خواهد امد.

پوشش خبری زنده کنفرانس ویندوز 10 مایکروسافت یکم بهمن ساعت 8.30

ایا این مشکل لومیا 930 است که نمیتواند پیش نمایش را دریافت کند؟

خیر، مشکل از پیش نمایش ویندوز 10 است که هنوز کامل نشده و از گوشی های زیادی پشتیبانی نمیکند و این نقص برای گوشی نیست بلکه نسخه پیش نمایش ناقص است.

پیش نمایش ویندوز 10 چیست؟

پیش نمایش نسخه ای کاملا ابتدایی است. این نسخه حتی از نسخه بتا Beta نیز ابتدایی تر است و فقط برای ازمایش شدن نرم افزار توسط برخی کاربران است که البته کاربران بیش از حد مشتاق ان را نصب میکنند.

بعد از نصب ویندوز 10 برای گوشی مشکل …. برای من پیش امده است چکار کنم؟

این نسخه، نسخه اصلی ویندوز 10 برای گوشی نیست. این نسخه کاملا اولیه و پیش نمایش است و وجود هر گونه مشکلی در ان وجود دارد. اگر مشکلی در این نسخه ها بود تعجب نکنید و انتظار هرگونه باگ را داشته باشید. برای رفع مشکل هم تنها راه دانگرید به نسخه ویندوز فون 8 است.

این قسمت نیز تمام شد و امیدارم برای شما مفید بوده باشد. در بخش های بعدی در این باره حتما باز سوالات مهم شما عزیزان قرار میگیرد تا دیگران نیز از انها استفاده کنند. اگر شما نیز سوالی دارید در قسمت نظرات تمام مطالب سایت میتوانید مطرح کنید و مطمئن باشید که حتما به ان پاسخ داده خواهد شد. برای اینکه همه سوالات را دنبال کنید میتوانید به بخش سوالات ویندوز فون و لومیا در سایت مراجعه کنید: