صفحه اصلی / پرسش و پاسخ ویندوز موبایل و لومیا / پاسخ به سوالات لومیایی و ویندوز فونی

پاسخ به سوالات لومیایی و ویندوز فونی

سوالات لومیا و ویندوز فون خود را بپرسید، ما جواب میدهیم

بخش سوالات ویندوز فون قسمتی است که در ان سوالات مهم و مطرح کاربران قرار داده میشود و جواب انها نیز قرار داده میشود. اینکار باعث میشود برخی سوالات که شاید از مطلب انها گذشته است یا اینکه خبر ان را یکبار گفته ایم ولی برای کاربران هنوز نیز سوال است و بارها ان را در سایت مطرح میکنند و هزاران بار نیز به همه پاسخ داده میشود. بیایید به پاسخ به سوالات لومیایی و ویندوز فونی بپردازیم:

  • برای استفاده از قیلترشکن در گوشی ویندوز فون خود چکار باید انجام دهم؟

برای اینکار فعلا فقط با خریدن اکانت میتوانید مشکل خود را حل کنید که لینک سایت فروش ان در روبه رو برای شما آمده است: Free.YourDigital.US

  • اینترنت گوشیم فعال نمیشه و گوشی لومیا ویندوز فون دارم

اموزش کامل تنظیمات اینترنت همراه اول – ایرانسل – رایتل در سایت قرار داده شده که میتونید مطالعه کنید.

فعلا که ویندوز 10 موبایل در نسخه 10080 است توصیه میکنم هرگز گوشیتون رو به ویندوز 10 اپدیت کنید، چون مشکلات متعددی خواهید داشت و هر گونه مشکل عجیب و غریبی قابل احتمال است. در غیر این صورت اگر باز نیز میخواهید، ابتدا باید در برنامه windows insider ثبت نام کنید و سپس از همان راه همیشگی گوشیتونو اپدیت کنید ویندوز 10 برای گوشی را دریافت کنید. تنظیمات> اپدیت تلفن Setting> Update Phone

  • از نصب پیش نمایش ویندوز 10 پیشمون شدم و میخوام به ویندوز فون 8.1 برگردم چیکار کنم؟

باید از ویندوز 10 به ویندوز فون 8.1 دانگرید کنید

  • چرا سوال من رو جواب نمیدین؟

چون اگر یک جستجوی خیلی ساده در کادر سمت راست که برای جستجو هستید خیلی راحت به پاسختون میرسید و چون سوالتون توسط دیگر کاربرها بارها و بارها پرسیده شده نمیتوان به تک تک جواب یکسانی داد. فقط یک جستجوی ساده پاسخ شماست.

  • فایل هایی که دریافت میکنم با گوشی ویندوز فونم نشون نمیده و نمیدونم کجا میره؟چجوری بهشون دسترسی داشته باشم؟

در ویندوز فون فایل هایی که بصورت پیشفرض پشتیبانی نمیشوند هنگام دریافت توسط بلوتوث به پوشه Others میروند و این پوشی در حال حاضر در ویندوز فون در دسترس نیست. تنها راه حل در حال حاضر نصب فایل منیجر Aerize Explorer و انجام این روش اموزش داده شده در سایت، است.

امیدوارم این سوالات و پاسخ ها، جوابی به سوالات شما نیز باشد و در بخش مخصوص پرسش و پاسخ سایت در اینده مطالب بیشتری در اینباره قرار خواهد گرفت.