صفحه اصلی / پرسش و پاسخ ویندوز موبایل و لومیا / سوالات لومیا و ویندوز فون خود را بپرسید ، ما جواب میدهیم

سوالات لومیا و ویندوز فون خود را بپرسید ، ما جواب میدهیم

سوالات لومیا و ویندوز فون خود را بپرسید، ما جواب میدهیم

سلام

ازین پس قصد داریم در سایت هر چند روز یکبار مطلبی را منتشر کنیم که در ان سوالات مهمه شما را با جوابشان قرار میدهیم. این بخش بعنوان قسمتی جداگانه در سایت قرار خواهد گرفت و تصمیمات در مورد ان در اینده جدی تر خواهند شد.

همه ما کاربران ویندوز فونی سوالاتی برایمان پیش می اید که میخواهیم انها را از کسی بپرسیم، برخی سوالات خیلی مهم هستند و خیلی خوب است که دیگر کاربران نیز از انها اگاه شوند و ممکن است ان سوال مشکل کاربران دیگر هم باشد. از خوبی دیگر این قسمت این است که شاید مطلبی چون جدید نیست خبری از ان منتشر نشود و یا اینکه خیلی قبل ها مطلب ان منتشر و رد شده باشد و بدین نحو هم جواب یک کاربر عزیز داده میشود و هم کاربران دیگر میتوانند از سوال ان شخص استفاده کنند.

قرار دادن این مطلب در سایت نم مشخصی نخواهد داشت ولی تمام سعی خودم رو میکنم که در هفته یک یا دوبار چنین مطلبی رو حتما منتشر کنم. در سایت هم لینکی به همین مطلب قرار خواهد گرفت که بتوانید براحتی به تمام مطالب ان دسترسی داشته باشید و هیچ کدام از مطالب اینگونه را از دست ندهید.

پس سوالات خود را بپرسید تا جواب داده شود و نه تنها جواب داده شود بلکه با نام خودتان در مطلب مورد نظر پاسخ داده خواهد شد. منتظر سوالات شما عزیزان هستیم. به این نکته دقت داشته باشید که چون قرار است مطلبی درباره این قضیه منتشر شود پس جواب سوالتان خیلی کامل خواهد بود، پس خجالت نکشید و سوالات لومیا و ویندوز فون خود را بپرسید ، ما جواب میدهیم…