صفحه اصلی / مایکروسافت لومیا 535 Microsoft lumia / ویدیو انباکس مایکروسافت لومیا 535

ویدیو انباکس مایکروسافت لومیا 535

ویدیو انباکس مایکروسافت لومیا 535

لومیا 535 را میتوان اولین عضو از محصولات مایکروسافت لومیا دانست که گوشی پایین رده ای محسوب میشود ولی ویژگی های خوبی دارد و از ان جمله میتوان به دوربین جلو و عقب این گوشی که هر دو 5 مگاپیکسلی هستند اشاره کرد. اگر میخواهید گوشی ارزان قیمت بخرید و بین این گوشی و لومیا 435 شک دارید میتوانید مقایسه ای که در سایت قرار دادیم را مشاهده کنید.

خب با دیدن مشخصات لومیا 535 و مقایسه و بررسی تخصصی این گوشی اگر تصمیم به خریدن ان دارید، شاید دوست داشته باشید بدانید که چه وسایلی یا چیزهایی در جعبه خرید ان وجود دارد و بخواهید انها را ببینید. پس بیایید ویدیو انباکس مایکروسافت لومیا 535 را با هم ببینیم:

دانلود ویدیو

لومیا 535 بهترین گوشی ارزان قیمت مایکروسافت است که اگر مشکل لمس صفحه نمایش ان که برای برخی از کاربران است وجود نداشت این گوشی را بسرعت به پرفروش ترین گوشی ارزان قیمت مایکروسافت تبدیل میکرد. این گوشی در پنج رنگ مختلف سیاه و سفید و نارنجی و سبز و فیروزه ای موجود است.

در جعبه ی این گوشی شما میتوانید خود گوشی لومیا 535 سیم شارژر و باتری که جداگانه قرار گرفته را مشاهده کنید و اگر هندزفیری نبود تعجب نکنید چون برای اینکه قیمت تمام شده گوشی هر چه ارزان تر شود هندزفیری در داخل ان قرار نگرفته است. قبل از اینکه بعد از خرید گوشی به خانه برگردید هم سعی کنید همه چیز را امتحان کنید و از سالم بودن انها مطمئن شوید تا دیگر درگیر تعویض و… که ممکن است پیش بیاید نشوید و همان موقع مشکل را به فروشنده بگویید.

همچنین ببینید

بررسی تخصصی مایکروسافت لومیا 535 Microsoft Lumia

اپدیت بعدی برای مشکل تاچ صفحه نمایش لومیا 535 در راه است

متوجه شدیم که مایکروسافت قصد دارد تا در چند روز اینده اپدیت دیگری را برای ...