صفحه اصلی / مایکروسافت لومیا 435 Microsoft Lumia / مقایسه اجرا بازی بر روی لومیا 535 با لومیا 435

مقایسه اجرا بازی بر روی لومیا 535 با لومیا 435

مقایسه اجرا بازی بر روی لومیا 535 با لومیا 435

مایکروسافت لومیا 535 و لومیا 435 دو گوشی ارزان قیمت مایکروسافت لومیا محسوب میشوند که تفاوتشان را میتوان در اندازه صفحه نمایش خیلی بارز دید. هر دو از مشخصات خیلی خوبی برخوردار هستند که هنگام خرید شما را پشیمان نمیکنند. سخت افزار گوشی هم انقدر خوب هست که در بازی کردن Gaming شما را جا نگذارد.

اگر بازی کردن برای شما مهم است و نمیتوانید بین این دو گوشی یعنی لومیا 535 و لومیا 435 انتخاب کنید، نترسید چون در این مطلب انتخاب برای شما کمی اسانتر میشود. در مطلبی مقایسه بین لومیا 435 و لومیا 535 را قرار دادیم و تفاوت ان دو را بررسی کردیم.

اینجا مسئله ای هست که کاربران توجه خاصی نسبت به ان دارند و از مشخصات جداست و ان بازی کردن بر روی این گوشی هاست که چگونه اجرا میشوند؟ هر دو گوشی از رم 1 گیگابایتی با اپدیت لومیا Denim بهره میبرند و در این زمینه میتوانند تجربه خوبی را به شما بدهند. خب بیایید مقایسه اجرا بازی بر روی لومیا 535 با لومیا 435 را با هم ببینیم:

دانلود ویدیو

خب البته که بین این دو گوشی تفاوتی هم وجود دارد. لومیا 535 از صفحه نمایش بزرگتر با رزولوشن بیشتری برخوردار است و همچنین لومیا 535 از پردازنده چهارهسته ای بهره مند است در حالیکه لومیا 435 همان پردازنده را فقط با تفاوت دو هسته بودنش دارد. خب کدام لومیا شما در انتخاب بعدی خواهند بود؟

همچنین ببینید

مایکروسافت: از Nokia Asha به Lumia 435 مهاجرت کنید +ویدیو

مایکروسافت: از Nokia Asha به Lumia 435 مهاجرت کنید +ویدیو

  هنوز هم محصولات نوکیا در سرتاسر جهان در حال به فروش رفتن هستند و ...