صفحه اصلی / درباره ما

درباره ما

من هم مثل همه کاربران عزیز ویندوز فون یک کاربر ویندوز فون بودم، هستم و خواهم ماند. تقریبا از ان ابتدا که ویندوز فون منتشر شد با ان همراه بودم و تمام اخبار و اطلاعات ان را دنبال میکردم و متوجه شدم خیلی اطلاعات غلط درباره این سیستم عامل به کاربران داده میشود و همچنین هیچ مرجعی که بتوان بر ان تکیه کرد وجود نداشت. لذا این سایت را ساختم تا در ان تمام مطالب مربوط به ویندوز فون را قرار دهم.

در سایت ویندوز ارنا تمامی مطالب مربوط به ویندوز فون از جمله اخبار روز،نرم افزار ها، بازی ها، اموزش ها و نکته ها و همچنین تمام مطالب در مورد لومیا ها از جمله بررسی های تخصصی و مقایسه ها، مشخصات و معرفی ها و… در سایت قرار میگیرند؛ از بهترین ها تا جدیدترین ها، تمام سعی تیم ویندوز ارنا این است که بتوانید به تمام دنیای ویندوز فون در همین سایت دسترسی داشته باشید.

سختی های مختلفی در راه بود. کاربران عزیزی نیز با لطف و بزرگواریشان کنار ما هستند و باعث انگیزه گرفتن ما، با تمام خوبی ها و بدی ها ویندوز ارنا تمام تلاش خود را میکند تا با نظرات و انتقادات شما کاربران و همچنین با تجربه و البته علم تخصصی ویندوز فون این سایت را هر روز بهتر و هر چه کاملتر سازد.

باتشکر

علی اکبری