صفحه اصلی / برنامه و نرم افزار / Zapya برای ویندوز فون اشتراک گذاری فایل بین دستگاه ها

Zapya برای ویندوز فون اشتراک گذاری فایل بین دستگاه ها

Zapya برای ویندوز فون اشتراک گذاری فایل بین دستگاه ها

اپیلیکیشن محبوب Zapya برای ویندوزفون بعداز کلی وقفه بالاخره امروز منتشر شد. شاید کمتر کسی هست که با این برنامه آشنا نباشد در مورد این برنامه فقط اینطور میتوان گفت که هرگونه فایلهای حجیم را به راحتی با هر دستگاهی که به وای فای متصل است با سرعتی بالا  میتوان انتقال داد.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/b85bd5c6-3053-4642-bfff-5bd6c751e846?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

نحوه ارسال اطلاعات در این برنامه اینگونه است که دو دستگاه به طور مستقیم (Direct) وبدون هیچ رابطی بین دو دستگاه به یکدیگر متصل شده تبادل اطلاعات کرد اما متاسفانه نسخه ویندوزفونی این نرم افزار از داشتن چنین قابلیتی محروم است .این محرومیت در نسخه ویندوزفونی به دلیل عدم وجود آی پی های لازم میباشد البته هیچ جای نگرانی نیست چرا که مایکروسافت از قبل اعلام کرده است که از وای فای دایرکت در ویندوز 10 موبایل پشتیبانی میکند .

ویژگی های برنامه زاپیا ویندوز فون

  • در حال استفاده توسط300میلیون کاربر در سراسر جهان
  • رایگان و بدون تبلیغات
  • بسیار سریع و روان
  • انتقال هر فایل در هر اندازه
  • اشتراک گروهی
  • انتقال اطلاعات از گوشی قدیمی به گوشی جدید

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/9104ebc4-c9ef-4283-9ddf-28e012c6380c?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

فعلاً این اپیلیکیشن در نسخه آزمایشی (beta) به سر می برد ممکن فعلاً عملکرد این برنامه همانند سایر پلتفرم ها نباشد اما مطمئناً در ویندوز 10اینگونه نخواهد بود و تمامی ویژگی های اصلی این اپیلیکیشن در دسترس کاربران ویندوزی قرار خواهد گرفت.

همچنین ببینید

برنامه عکاسی ویندوز 10 موبایل Windows Camera پشتیبانی از لنزها را گرفت

برنامه عکاسی ویندوز 10 موبایل Windows Camera پشتیبانی از لنزها را گرفت

اگر شما یکی از طرفداران قابلیت لنز ها lenses در ویندوز فون 8.1 هستید و ...