صفحه اصلی / برنامه و نرم افزار / برنامه کاربردی و ضروری / دانلود کاملترین برنامه ضبط صدا ویندوزفون به نام Voice Memos

دانلود کاملترین برنامه ضبط صدا ویندوزفون به نام Voice Memos

نرم افزار ضبط صدا ویندوزفون

Voice Memos برنامه فوق العاده و کاربردی ضبط صدا یا ریکورد Record  صداست که برای سیستم عامل ویندوزفون میباشد و دارای امکانات کامل و روش کار بسیار آسان میباشد. یک طراحی بسیار ساده و زیبا، یک روش استفاده بسیار ساده که شما با شروع برنامه و یک ضربه میتوانید صدا را ضبط کنید، ضبط صدا بوسیله گوشی یکی از امکاناتی است که برای هر کس میتواند کاربردی باشد و استفاده های بسیار زیاد و مفیدی را داراست.

این برنامه بسیار کم حجم دارای قابلیت هایی همچون قابلیت ذخیره صدای ضبط شده بر روی قسمت موسیقی گوشی هست که بسیاری از ضبط کننده ها تنها با رفتن به برنامه قادر به پخش میباشند اما با این برنامه ضبط صدای ویندوزفون شما براحتی پس از ذخیره صدای مورد نظرتون میتوانید آن را هم در قسمت موزیک پلیر گوشی ذخیره کنید و البته قابلیت آپلود و اشتراک گذاری صدا هم وجود دارد اما نیاز به خرید کامل برنامه دارید و در نسخه معمولی فقط ویژگی آپلود و به اشتراک گذاشتن فعال نیست که براحتی با ذخیره صدا بر روی قسمت Music گوشی میتوانید این مشکل را برطرف سازید.
برنامه قابلیت هایی همچون حذف،تغییر نام، قابلیت Pause و ضبط از ادامه، پین کردن یک صدا به صفحه اصلی و… را داراست.

مشخصات برنامه:
حجم دانلود: 1 مگابایت
قابل اجرا بر روی سیستم عامل: ویندوزفون 8 و 8.1
لینک دانلود:

برای دانلود روی عکس زیر کلیک کنید:

لینک دانلود ویندوزفون
یا از کد QR آن استفاده کنید:

 

تصاویری از محیط برنامه:

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/a23d7f9e-c16b-47ea-bae3-94045f769b7e?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/87192dea-2cc5-46f4-ab66-aa0ce47f51fc?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

همچنین ببینید

برنامه عکاسی ویندوز 10 موبایل Windows Camera پشتیبانی از لنزها را گرفت

برنامه عکاسی ویندوز 10 موبایل Windows Camera پشتیبانی از لنزها را گرفت

اگر شما یکی از طرفداران قابلیت لنز ها lenses در ویندوز فون 8.1 هستید و ...