صفحه اصلی / برنامه و نرم افزار / Pose Tool 3D حالات مختلف بدن انسان برای طراحی به صورت سه بعدی برای ویندوز فون

Pose Tool 3D حالات مختلف بدن انسان برای طراحی به صورت سه بعدی برای ویندوز فون

Pose Tool 3D حالات مختلف بدن انسان برای طراحی به صورت سه بعدی برای ویندوز فون

طراحی یکی از کارهای لذت بخش زندگی است و برخی نیز حرفه ای روی آن کار میکنند، نقاشان حرفه ای نیاز به داشتن ژست ها و حالت مختلف بدن انسان هستند تا در طراحی کمکشان کند و اکنون برنامه Pose Tool 3D برای ویندوز فون را به شما معرفی میکنیم.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/7cc7e922-8c00-4013-b8e7-2cc7a504cdde?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

نرم افزار Pose Tool 3D حالات مختلف بدن انسان در حالت سه بعدی را نشان میدهد و میتوانید ژست های گوناگون را خودتان بسازید و بر اساس ان به طراحی خود بر روی کاغذ یا.. بپردازید . دیگر نیازی نیست تا یک انسان واقعی در یک حالت سخت ساعت ها برای شما بایستد بلکه کافیست این برنامه را اجرا کنید و حالت مورد نظر خود را بسازید.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/d39f98d1-8078-43a2-b49e-f55cd4db9de7?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

قابلیت بزرگنمایی و چرخیدن به اطراف نیز با کیفیت HD و سه بعدی نیز وجود دارد و با قابلیت های فوق العاده اش به شما خیلی کمک میکند. حتی میتوانید بین زن و مرد نیز انتخاب کنید. قیمت این برنامه کمی زیاد است و با قیمت 6.99 دلار در استور موجود است و حجم 12 مگابایت دارد.

همچنین ببینید

برنامه عکاسی ویندوز 10 موبایل Windows Camera پشتیبانی از لنزها را گرفت

برنامه عکاسی ویندوز 10 موبایل Windows Camera پشتیبانی از لنزها را گرفت

اگر شما یکی از طرفداران قابلیت لنز ها lenses در ویندوز فون 8.1 هستید و ...

2 نظر

  1. “Documents For you to Go” is also a fine app for switching in addition to modifying Business office documents. Put it to use in addition to “Dropbox”.

  2. Wonderful website. Loads of useful facts below. We are mailing this to some buddys ans likewise sharing within scrumptious. And also normally, thanks a lot on your own effort!

پاسخ دهید