صفحه اصلی / برنامه و نرم افزار / Perfect Music ویندوز فون موزیک پلیر زیبا برای اهنگ ها

Perfect Music ویندوز فون موزیک پلیر زیبا برای اهنگ ها

Perfect Music ویندوز فون موزیک پلیر زیبا برای اهنگ ها

اگر بدنبال جایگزین خوبی برای ایکس باکس موزیک گوشی ویندوز فون خود هستید پس برنامه Perfect Music ویندوز فون را هم امتحان کنید. یک پلیر خیلی خوب و مدرن برای موسیقی های شما که البته طراحی متفاوتی را به شما ارائه خواهد داد.

هنگامی که وارد برنامه میشوید یک صفحه با یک CD در جلو شما قرار میگیرد که کنترل هایی نیز اطراف ان هستند و این در واقع همان Now Playing اهنگ در حال پخش محسوب میشود. با زدن گزینه وسط و پایینی میتوانید وارد صفحه لیست اهنگ ها شوید و انتخاب کنید که کدام یک پخش شوند.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/e52fa754-e1b3-4b8b-8285-6cf7d82cba89?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

در فهرستی که در پایین صفحه قرار دارد یک گزینه قرار دارد که علامت چهار مربع کوچک را دارد و با زدن ان فهرستی دایره ای برای شما باز میشود که دسته بندی اهنگ ها بر اساس خواننده یا لیست های پخش و.. را نشان میدهد و با یک میانبر میتوانید به انجا بروید. گزینه های پایینی برای اجرا اتفاقی یا پخش مجدد اهنگ هستند.

دو ردیف از گزینه ها که کنار دایره هستند برای کم و زیاد کردن صدای اهنگ هستند که از صدای گوشی جدا است. دکمه های بالایی نیز پین کردن اهنگ به صفحه اصلی – نشان دادن متن یا Lyric اهنگ و گزینه ای نیز برای اضافه کردن اهنگ به علاقه مندی هاست. با کشیدن انگشت خود نیزCD به سمت چپ و راست میرود و اهنگ عوض میشود.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/0085d461-b4b0-4734-9508-ce2a965ef390?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

برنامه دارای تم های مختلف نیز هست. میتوانید زمان و ساعت پخش و توقف اهنگ را نیز خودتان معین کنید. و تنظیمات دیگر که در این برنامه موسیقی رایگان ویندوز فون میتوانید از ان لذت ببرید.

همچنین ببینید

برنامه عکاسی ویندوز 10 موبایل Windows Camera پشتیبانی از لنزها را گرفت

برنامه عکاسی ویندوز 10 موبایل Windows Camera پشتیبانی از لنزها را گرفت

اگر شما یکی از طرفداران قابلیت لنز ها lenses در ویندوز فون 8.1 هستید و ...

2 نظر

  1. There’s beneficial in the cell phone referred to as slacker broadcast… I have a droid, so idk if you find your computer internet site That’s why slacker totally has a personal computer site. It is good. Enjoy slacker. They also have considerably more new music when compared with pandora and you also don’t find the maximum amount of repeating products.

  2. i’m using iscsi target on the gain an std edward pack, so it is not simply intended for storage space machine. privately, i like to recommend steering clear of storage space machine.

پاسخ دهید