صفحه اصلی / برنامه و نرم افزار / 6discover برنامه Discover یکی از قابلیت های Snapchat برای ویندوز فون

6discover برنامه Discover یکی از قابلیت های Snapchat برای ویندوز فون

6discover برنامه Discover یکی از قابلیت های Snapchat برای ویندوز فون

بعد از مدت ها برنامه نویس معروف Rudy Huyn برنامه دیگرش را از مجموعه خانواده 6 ها نوشت. اکنون برنامه 6discover کلاینت برنامه Snapchat است که نسخه رسمی این برنامه در استور ویندوز فون قرار ندارد.

اگر با این برنامه نویس اشنا نیستید، این همان برنامه نویس برنامه 6tag است که یک جایگزین عالی برای برنامه اینستاگرام در ویندوز فون است. اکنون نیز این برنامه نویس سعی دارد کمبود دیگری در ویندوز فون را رفع کند و ان هم ساختن برنامه ای برای اسنپ چت Snapchat است، با برنامه ای به نام 6discover .

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/29e1b48e-c57a-48be-b50b-c3532c48bdd4?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

البته این برنامه نویس قبلا کلاینت کاملی با عنوان 6snap برای اسنپ چت ساخته بود که به علت شکایت هایی که از شرکت اصلی شده بود مجبور شد ان برنامه را حذف کند و اکنون 6discover به همان دلیل شکایات دیگر یک برنامه کامل برای اسنپ چت نیست. ولی این برنامه تصمیم گرفته تا Discover را کامل داشته باشد، قابلیتی که جدیدا توسط اسنپ چت معرفی و اضافه شده است.

در واقع میتوان گفت برنامه 6discover شبیه اسنپ چت Snapchat است ولی برای مشاهده عکس ها و ویدیوهایی که عمومی منتشر میشوند بصورت انلاین، میتوان به این برنامه همچون یک مجله سرگرم کننده نگاه کرد که میتوان اخرین اخبار شبکه های معروف را در ان دید.

همچنین ببینید

برنامه عکاسی ویندوز 10 موبایل Windows Camera پشتیبانی از لنزها را گرفت

برنامه عکاسی ویندوز 10 موبایل Windows Camera پشتیبانی از لنزها را گرفت

اگر شما یکی از طرفداران قابلیت لنز ها lenses در ویندوز فون 8.1 هستید و ...