صفحه اصلی / برنامه و نرم افزار / نسخه آزمایشی برنامه واتساپ ویندوز فون میتواند اهنگ را ذخیره کند

نسخه آزمایشی برنامه واتساپ ویندوز فون میتواند اهنگ را ذخیره کند

تماس صوتی Whatsapp ویندوز فون به نسخه بتا این برنامه اضافه شد

برنامه واتساپ یکی از نرم افزار های محبوب چت در جهان است و در پلتفرم های مختلف قرار دارد و ویندوز فون نیز استثنا نیست. اما واتساپ ویندوز فون برنامه دارای دو نسخه است یکی نسخه اصلی که تمام کاربران با آنها دسترسی دارند و دیگری نسخه ازمایشی آن که برای همه در دسترس نیست.

در نسخه آزمایشی به نوعی قابلیت ها و ویژگی هایی که در نسخه اصلی قرار است منتشر شوند، ابتدا به نسخه آزمایشی می آیند تا امتحان خود را پس دهند و اگر مشکل و باگی نبود سپس ان را برای نسخه اصلی منتشر کنند. و به گونه ای میتوان گفت که نسخه بتا واتساپ به نوعی امتحانی است برای نسخه اصلی.

نسخه آزمایشی برنامه واتساپ ویندوز فون میتواند اهنگ را ذخیره کند

در گزارشی که جدیدا در توییتر منتشر شد اکنون برنامه واتساپ میتواند صدا و آهنگ ها را خودش در گوشی ذخیره کند و قبلا این قابلیت نبود چون فقط میشد به صدا گوش داد ولی اکنون کاربران میتوانند به آن دسترسی پیدا کنند.

البته در پوشه ای غیرمعمول ذخیره میشوند. در پوشه “عکس ها>واتساپ Photos>Whatsapp” ذخیره میشوند و بوسیله فایل منیجر های ویندوز فون میتوانید به آنها دسترسی داشته باشید و انها را حذف یا کپی و… را انجام دهید.

درپایان نیز دقت داشته باشید که براحتی نمیتوان در نسخه ازمایشی ثبت نام کرد و به گونه ای برای کاربران عادی غیرممکن است و قابلیت هایی که در نسخه ازمایشی منتشر میشوند صرفا خبر این را میدهند که شاید در نسخه اصلی بزودی منتشر شوند.

همچنین ببینید

برنامه عکاسی ویندوز 10 موبایل Windows Camera پشتیبانی از لنزها را گرفت

برنامه عکاسی ویندوز 10 موبایل Windows Camera پشتیبانی از لنزها را گرفت

اگر شما یکی از طرفداران قابلیت لنز ها lenses در ویندوز فون 8.1 هستید و ...

3 نظر

  1. for being put in place, have already been allowed to escape along with up until this time (low bandwidth hats, Deep Package Assessment, bandwidth throttling and service providers are generally significantly buying high priced and consumible methods that incorporate serious supply evaluation engineering. In order to balance tools costs, these same service providers are generally commited to utilize their very own consumible tools to help Is in fact a terrific and beneficial item of facts. On the web satisfied that you simply distributed that practical facts with us. Make sure you remain us all current this way. Very good discussing.

  2. “Great tremendous issues here. IВЎВ¦m very glad to look your article. Thank you a lot and i am taking a look forward to contact you. Will you please drop me a e-mail?”

  3. I think this is a real great article post.Thanks Again. Really Great.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *