صفحه اصلی / برنامه و نرم افزار / نرم افزار InstaNote ویندوزفون بالاخره توسط مایکروسافت منتشر شد

نرم افزار InstaNote ویندوزفون بالاخره توسط مایکروسافت منتشر شد

نرم افزار InstaNote ویندوزفون بالخره توسط مایکروسافت منتشر شد

اگر دنبال کننده اخبار مایکروسافت بوده باشید می دانید که مایکروسافت در حال کار بروی یک نرم افزار بوده است  این نرم افزار InstaNote می باشد که مشکل یادداشت برداری در جلسات کلاسها را برای ما برطرف می کند همیشه یکی از مشکلات ما یادداشت برداری در جلسات و کلاسها بوده و هست.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/88a71ed5-b4d2-4ab0-9a9a-df94bf4ac186?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

نرم افزار InstaNote اینگونه کار می کند که وقتی ما در جلسه یا مکانی هستیم که نیاز به یادداشت برداری می باشد ابتدا توسط گوشی ویندوزی خودمان این نرم افزار را باز کرده و اجرا یکنیم بعد دیگر خود برنامه مکالمات را ضبط کرده و تبدیل به متن می کند . این قابلیت قابلیت فوق العاده خوبی است که ممکن است نیاز خیلی از ما باشد  ولی متاسفانه برنامه از زبان انگلیسی پشتیبانی می کند امیدواریم مایکروسافت پشتیبانی از دیگر زبان ها را بخصوص فارسی را به  نرم افزار InstaNote  اضافه کند . نظر شما در رابطه با این نرم افزار چیست؟

همچنین ببینید

برنامه عکاسی ویندوز 10 موبایل Windows Camera پشتیبانی از لنزها را گرفت

برنامه عکاسی ویندوز 10 موبایل Windows Camera پشتیبانی از لنزها را گرفت

اگر شما یکی از طرفداران قابلیت لنز ها lenses در ویندوز فون 8.1 هستید و ...

2 نظر

  1. سلام. برنامه خیلی خوبیه ولی ای کاش از زبان فارسی ام پشتیبانی میکرد. ای کاش
    ضمنا سایتتون واقعا خوبه من این سایت و به خیلی از دوستانم معرفی کردم و همه راضیاً

  2. Ever see some sort of Siamese People? (They intuitively chase in addition to harm canines obviously any good Siamese cat will probably hiss in addition to spit in addition to practice an entire dimension doggie…. ) some remarkable nAnd an integral part of us needs Romney to inquire Harry Reid regarding HIS taxes in addition to salary….

پاسخ دهید