صفحه اصلی / برنامه و نرم افزار / برنامه کاربردی و ضروری / مدیریت فایل های فشرده با برنامه Zip Lite ویندوز فون

مدیریت فایل های فشرده با برنامه Zip Lite ویندوز فون

مدیریت فایل های فشرده با برنامه Zip Lite ویندوز فون

باز کردن فایل های زیپ یا rar یا خارج کردن فایل هایی که در این پوشه ها هستند همیشه یکی از کارهایی است که به آنها برخورد میکنیم. مدیریت این فایل ها که به فایل های فشرده معروف هستند با برنامه ای به نام  Zip Lite برای ویندوز فون براحتی میسر است.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/562c91bb-417b-41ec-8ea5-570846a92428?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

با نرم افزار Zip Lite ویندوز فون میتوانید فایل های فشرده که معروف ترین آنها zip است را باز کنید، آنها را اجرا کنید و خارج کنید و البته اینکار را با فرمت های دیگر هم میتوانید انجام دهید. این برنامه از فرمت های RAR, ZIP, 7z, ZipX, ISO, BZIP2, GZIP, TAR, ARJ, CAB و… پشتیبانی میکند و البته فرمت های بیشتری را نیز میخواند ولی یک محدودیت داریم!

این برنامه در دو نسخه پولی و رایگان موجود است و یک تفاوت بین این نسخه ها وجود دارد. در نسخه پولی که با قیمت 3.99 دلار در استور ویندوز فون وجود دارد علاوه بر کار های بالا میتوانید فرمت های بیشتری را نیز باز کنید و برنامه پشتیبانی خواهد کرد.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/75003c40-cbbd-4dda-b0d8-24d9b7b30f0a?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

عکس ها و ویدیوها و موسیقی ها در فرمت های معروف نیز در خود برنامه نمایش داده میشوند و دیگر به پلیر ویندوز فون منتقل نخواهید شد. برنامه 2 مگابایت و Universal است.

همچنین ببینید

برنامه عکاسی ویندوز 10 موبایل Windows Camera پشتیبانی از لنزها را گرفت

برنامه عکاسی ویندوز 10 موبایل Windows Camera پشتیبانی از لنزها را گرفت

اگر شما یکی از طرفداران قابلیت لنز ها lenses در ویندوز فون 8.1 هستید و ...