صفحه اصلی / برنامه و نرم افزار / دانلود برنامه چت کیک مسنجر Kik Messenger ویندوزفون

دانلود برنامه چت کیک مسنجر Kik Messenger ویندوزفون

برنامه چت کیک مسنجر ویندوزفون

برنامه های چت زیادی برای ویندوزفون وجود دارند که من جمله آنها میتوان به: “لاین Line” و “واتس اپ WhatsApp” و “وایبر Viber” اشاره کرد. یکی دیگر از برنامه های چت که ویژگی اصلی آن سرعت بالا و شخصی بودن آن است مسنجربسیار کم حجم کیک مسنجر Kik Messenger است. این مسنجر یا برنامه چت بر خلاف باقی برنامه ها از شماره تلفن شما و شماره دوستانتان برای پیدا کردن آنها و اضافه کردنشان به لیست دوستان شما استفاده نمیکند و از این رو است که این برنامه بر خلاف بقیه یک برنامه شخصی است که شما هر که را دوست داشته باشید بر اساس آی دی شخصی او میتوانید به لیست خود اضافه کنید.

از ویژگی های اصلی دیگر این برنامه باید به سادگی آن و سرعت بسیار زیادتر آن اشاره کرد بطوریکه پرسرعت ترین برنامه چت نام گرفته است. و جالب است که برنامه نویس این برنامه چت افتخار میکند که ساعت ها وقت خود را گذاشته است تا توانسته ساده ترین برنامه چت از لحاظ رابط کاربری را بسازد که در آن بتوان متن ها و عکس های خودتان را به اشتراک بگذارید.
و یکی دیگر از ویژگی های خوب آن قابلیت نصب بر روی تمام سیستم عامل های ویندوزفون است.

مشخصات برنامه:
حجم دانلود: 1 مگابایت
قابل اجرا بر روی سیستم عامل: ویندوزفون 7 و 7.5 و 8 و 8.1
لینک دانلود:

برای دانلود روی عکس زیر کلیک کنید:

لینک دانلود ویندوزفون
یا از کد QR آن استفاده کنید:

تصاویری از محیط برنامه:

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/b8866dc2-a1cd-413c-82b8-c0c82324a0a6?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/1e67f8ff-212a-43ed-8261-b6b87035490b?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

همچنین ببینید

برنامه عکاسی ویندوز 10 موبایل Windows Camera پشتیبانی از لنزها را گرفت

برنامه عکاسی ویندوز 10 موبایل Windows Camera پشتیبانی از لنزها را گرفت

اگر شما یکی از طرفداران قابلیت لنز ها lenses در ویندوز فون 8.1 هستید و ...