صفحه اصلی / برنامه و نرم افزار / برنامه پیانو و درام برای ویندوز فون با My Piano Phone

برنامه پیانو و درام برای ویندوز فون با My Piano Phone

برنامه پیانو و درام برای ویندوز فون با My Piano Phone

میخواهید یک پیانو در گوشی خود داشته باشید یا بتوانید درام بزنید؟ میتوانید برنامه My Piano Phone را امتحان کنید که در آن انواع مختلف موسیقی های معروف نواخته شده نیز بصورت آماده هستند تا به آنها گوش دهید.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/18d738a1-ad7f-4917-8c9d-a9bdd434c9b0?imageType=ws_screenshot_large&rotation=90

البته یکی از نقص هایی که این برنامه ها در مورد پیانو نمیتوانند آن را کامل برطرف کنند اینست که نمیتوانند تمام دکمه های پیانو را در یک صفحه نمایش گوشی پیاده کنند. بنابراین شما همیشه قسمتی از پیانو را خواهید داشت و البته میتوانید دو ردیف از کلید های پیانو را با هم قرار دهید تا دسترسی بیشتری به کلید ها داشته باشید.

در مورد درام دیگر مشکل بالا نیست و یک مجموعه کامل از درام و… در برابر شما قرار میگیرد تا بتوانید براحتی جاز بزنید و دیگر محدودیتی همچون پیانو در اینجا نداریم. یکی از قابلیت های جالب این برنامه این است که برخی موسیقی ها در برنامه وجو دارند که میتوانید آنها را انتخاب کنید تا همانجا هم پخش شوند و هم اینکه نحوه زدن آنها را بر روی دستگاه مشاهده کنید تا بهتر یاد بگیرید.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/23fc6e4b-8cc0-4bc1-b407-745b85b2dfc2?imageType=ws_screenshot_large&rotation=90

قابلیت تنظیم سرعت نواختن نیز وجود دارد که میتوانید تعیین کنید سریعتر نواخته شوند یا اینکه با سرعت کمتر باشند. برنامه رایگان است و حجم 25 مگابایت برای دانلود دارد.

همچنین ببینید

برنامه عکاسی ویندوز 10 موبایل Windows Camera پشتیبانی از لنزها را گرفت

برنامه عکاسی ویندوز 10 موبایل Windows Camera پشتیبانی از لنزها را گرفت

اگر شما یکی از طرفداران قابلیت لنز ها lenses در ویندوز فون 8.1 هستید و ...

8 نظر

  1. Joe How I look at write-up they have a 10 megabit network. NTL probably?

  2. Almond une session de msico Colombiano ymca sinento con vos FRAN, mis de la RIIA child unas ratas dem qual mis fuente ACODEM aqui hierdoor Republic of colombia. tienes el propio apoyo. Ambos estamos cvontigo

  3. “Hi there! This post couldn’t be written any better! Reading through this post reminds me of my previous room mate! He always kept talking about this. I will forward this page to him. Pretty sure he will have a good read. Thanks for sharing!”

پاسخ دهید