صفحه اصلی / برنامه و نرم افزار / برنامه کاربردی و ضروری / برنامه والپیپر های HD و فوق العاده برای ویندوز فون

برنامه والپیپر های HD و فوق العاده برای ویندوز فون

برنامه والپیپر های HD و فوق العاده برای ویندوز فون

اگر شما هم برنامه های مختلف والپیپر را امتحان کرده اید و هر کدام بنحوی شما را اذیت کرده اند این برنامه را هم امتحان کنید. این برنامه والپیپر چینی است ولی والپیپر های ان بسیار با کیفیت و زیباست.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/40b6bf7b-ae09-44c4-8323-fcd5661ff95c?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

محتوای برنامه شاید چینی باشد ولی براحتی میتوان با ان کار کرد و فهرست انگلیسی نیز دارد. عکس های پس زمینه ان با کیفیت بسیار بالا HD هستند و بسیار مناسب برای قرار دادن بر روی پس زمینه گوشی و یا پس زمینه صفحه قفل میباشند.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/58407690-483d-4768-a12a-3bf22047010e?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

برنامه دارای بیش از ۱۳ هزار نظر است که مجموع انها ۴٫۵ امتیاز است و این نشان از عالی بودن برنامه دارد که کاربران بسیار زیادی از ان کاملا راضی بوده اند. برنامه بصورت رایگان است. اگر اسم ان نیز برایتان مهم است اسم برنامه 爱壁纸 است! در ترجمه گوگل بمعنی عشق پس زمینه یا Love Wallpaper معنی شده نام برنامه، البته برخی محتوای غیراخلاقی نیز دارد ولی با در نظر نگرفتن انها والپیپر های فوق العاده ای دارد و حتما ان را امتحان کنید.

  • [block]1[/block]دانلود برنامه والپیپر های HD و فوق العاده برای ویندوز فون – حجم ۸ مگابایت

همچنین ببینید

برنامه عکاسی ویندوز 10 موبایل Windows Camera پشتیبانی از لنزها را گرفت

برنامه عکاسی ویندوز ۱۰ موبایل Windows Camera پشتیبانی از لنزها را گرفت

اگر شما یکی از طرفداران قابلیت لنز ها lenses در ویندوز فون ۸٫۱ هستید و ...