صفحه اصلی / برنامه و نرم افزار / برنامه اسکنر ویندوز فون Office Lens گوشی خود را به اسکنر شخصی تبدیل کنید

برنامه اسکنر ویندوز فون Office Lens گوشی خود را به اسکنر شخصی تبدیل کنید

برنامه اسکنر ویندوز فون Office Lens گوشی خود را به اسکنر شخصی تبدیل کنید

Office Lens برنامه ایست که از سوی مایکروسافت منتشر شده و بوسیله ان شما میتوانید گوشی خود را به یک اسکنر شخصی تبدیل کنید. این برنامه بوسیله دوربین گوشی از متن های شما یک اسکن تهیه میکند و ان را میتوانید در گوشی و یا هر جای دیگر ذخیره کنید.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/2b1f2671-adde-4b1f-9b38-febf221feebd?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

برنامه Office Lens همچون برنامه CamScanner برای ویندوز فون که ان هم یک برنامه اسکنر است یکی از برنامه های کاربردی میتوانند باشند برای شما زمانیکه نمیخواهید هیچ جزئیاتی از نوشته ها و یا مطالبی که در کنفرانس ها ارائه میشوند را از دست بدهید. این برنامه میتواند از روی کاغذ، تخته و حتی از روی تخته White board نوشته ها را تشخیص دهد و از روی انها اسکن تهیه کند.

http://cdn.marketplaceimages.windowsphone.com/v8/images/692e88e2-d5cf-4312-9706-9c778e59681b?imageType=ws_screenshot_large&rotation=0

اسکن کردن مطالب و متون کاربرد های بسیار زیادی دارد که میتوان مثلا به اسکن از مدارک یا اسکن صفحات یک مقاله که در کنفرانس ارائه میشود و… اشاره کرد. هم اکنون این برنامه عالی را از استور ویندوز فون بوسیله لینک زیر دانلود و نصب کنید.

همچنین ببینید

برنامه عکاسی ویندوز 10 موبایل Windows Camera پشتیبانی از لنزها را گرفت

برنامه عکاسی ویندوز 10 موبایل Windows Camera پشتیبانی از لنزها را گرفت

اگر شما یکی از طرفداران قابلیت لنز ها lenses در ویندوز فون 8.1 هستید و ...