صفحه اصلی / بررسی / ویدیو مقایسه ویندوز فون ۸٫۱ با ویندوز ۱۰ موبایل نسخه ۱۰۵۱۲

ویدیو مقایسه ویندوز فون ۸٫۱ با ویندوز ۱۰ موبایل نسخه ۱۰۵۱۲

ویدیو مقایسه ویندوز فون 8.1 با ویندوز 10 موبایل نسخه 10512

با انتشار نسخه جدید از ویندوز ۱۰ موبایل با نسخه ۱۰۵۱۲ مایکروسافت اعلام کرد که بیش از ۲۰۰۰ رفع باگ را داشته است، شاید نکات و قابلیت های جدیدی را نداشته اید ولی عملکرد بهتر و پایدار تر در این نسخه کاملا مشهود است و همانطور که در مطالب قبل گفته شد با یک ریست کلی گوشی میتوان با گوشی کارکرد های روزانه رو انجام داد و این نسخه قابل کارکرد است. البته من همچنان توصیه میکنم اکنون نیز گوشی خودتان را به ویندوز ۱۰ موبایل نسخه ۱۰۵۱۲ (که پیشنمایش نیز هستند این نسخه ها)ارتقا ندهید چون با مشکلات فراوان غیرقابل حل شدن روبه رو خواهید شد.

با این حال یک مقایسه ویدیویی بین ویندوز فون ۸٫۱ و ویندوز ۱۰ موبایل نسخه ۱۰۵۱۲ در گوشی های لومیا ۹۳۰ انجام شده است که دیدن آن خالی از لطف نیست و اینگونه میتوان تغییرات را بهتر لمس کرد.

دانلود ویدیو

این ویدیو در ۱۲ دقیقه (قابل ذکر هست که با ۵۰ مگابایت حجم دانلود) صفحه شروع گوشی – روشن شدن گوشی – عملکرد مرورگر گوشی – زمان بارگذاری و بالا آمدن برنامه ها – برنامه های داخلی سیستم عامل را نشان میدهد و میتوان گفت فعلا با مشکلات نسخه پیشنمایش ویندوز ۱۰ موبایل؛ ویندوز فون ۸٫۱ بهتر است و قطعا نسخه نهایی و رسمی ویندوز ۱۰ موبایل عالی و بهتر خواهد بود.

همچنین ببینید

نگاهی به ویژگی های اپدیت دوم ویندوز فون 8.1 GDR2

نگاهی به ویژگی های اپدیت دوم ویندوز فون ۸٫۱ GDR2

همانطور که میدانیم اخرین اپیدت برای ویندوز فون ۸٫۱ همین اپدیت دوم یا GDR2 است ...