صفحه اصلی / آموزش / لومیا ندارید؟ لومیا شما چه ظاهری خواهد داشت؟

لومیا ندارید؟ لومیا شما چه ظاهری خواهد داشت؟

لومیا ندارید؟ لومیا شما چه ظاهری خواهد داشت؟

خب همه کاربران گوشی های هوشمند لومیا ندارند ولی مشخصا لومیا را دوست دارند :)

آیا میخواهید بدانید که اگر گوشی لومیا داشتید صفحه شروع گوشیتان چه شکلی خواهد بود؟ مایکروسافت یک ابزار جالب برای اینکار طراحی کرده است که سرگرمی جالبی است.

در این ابزار آنلاین میتوانید یکی از گوشی های مایکروسافت لومیا 640 یا لومیا 640 XL یا لومیا 540 را انتخاب کنید و طی دو مرحله خیلی کوتاه یک صفحه شروع برای گوشی خود بسازید و آن را مشاهده کنید که چگونه میشود.

صفحه شروع Start Screen یکی از قسمت های گوشی است که میتوانید آن را شخصی سازی کنید و بر میل خودتان طراحی کنید و یک پس زمینه زیبا داشته باشید. حال در این ابزار تا حدی این امکان به شما داده میشود.

در قدم اول ابتدا باید گوشی خود را انتخاب کنید، خب کدام را انتخاب میکنید؟ روی یکی از گوشی های زیر کلیک کنید:

در قدم دوم از بین 9 پس زمینه پیشفرض یکی را انتخاب کنید و گزینه Continue را بزنید.(عکس بالا)

در قدم دوم دو موضوع از برنامه هایی را که بیشتر مورد علاقه شماست را انتخاب کنید. مثلا بازی و شبکه های اجتماعی و سپس Continue را بزنید.

لومیا ندارید؟ لومیا شما چه ظاهری خواهد داشت؟

حال کافیست Take a look را بزنید و یک صفحه شروع گوشی با کاشی ها و برنامه های اتفاقی در مقابل شما قرار میگیرد که ظاهری است که تا حدی با میل شما مطابقت دارد و خوشتان می آید. از این ایده خوشتان آمد؟ گوشی شما خشگل بنظر رسید؟

همچنین ببینید

استفاده از لنز های خارجی بر روی دوربین لومیا

استفاده از لنز های خارجی بر روی دوربین لومیا

علاقه ای به گرفتن عکس های ماکرو دارید؟ عکس هایی که خیلی نزدیک از اشیا ...

2 نظر

  1. سلام استور فیلتر شده و من نمیتونم ویندوزفونم رو از 8.1به 10ارتقا بدم و بخاطر همین فیلتر شدن نمیتونم فیلتر شکن مناسبی رو هم دانلود کنم و ازش استفاده کنم راهنماییم کنین برنامه هام داره یکی یکی متوقف میشه

پاسخ دهید