صفحه اصلی / اخبار / 10 ویژگی محبوب مایکروسافت لومیا 435

10 ویژگی محبوب مایکروسافت لومیا 435

10 ویژگی محبوب مایکروسافت لومیا 435

در سایت مایکروسافت لومیا نظر سنجی برگذار شده بود که در ان در مورد ویژگی های برتر مایکروسافت لومیا 435 از کاربران سوال پرسیده شده بود. در این نظر سنجی 14 ویژگی مختلف و بزرگ این گوشی قرار داده شده بود تا از بین اینها بهترین و مهمترین از نظر کاربران انتخاب شود.

مایکروسافت لومیا 435 را بعد از لومیا 430 میتوان ارزان قیمت ترین لومیا دانست که ویژگی های برتر یک گوشی را نیز بهمراه دارد. اکنون بیایید 10 ویژگی محبوب مایکروسافت لومیا 435 را با هم ببینیم.

خب یک گوشی بسیار ارزان قیمت اگر مهمترین ویژگی اش را RAM 1 گیگابایتی بدانیم شاید زیاد عجیب نباشد. 21 درصد کاربران با رم 1 گیگابایت این گوشی رای دادند که دیگر محدودیتی برای داشتن برنامه و بازی های خوب و حتی سنگین برای شما نمیگذارد.

دومین رتبه به قیمت این گوشی با 19 درصد از رای کاربران تعلق گرفت. قیمت لومیا 435 در بازار جهانی 70 دلار است و واقعا ان را یک گوشی ارزان قیمت میسازد.

نگاهی کوتاه به مایکروسافت لومیا 435 (3)

سومین قابلیت مهم بنظر شما چیست؟ دوربین جلو چطور است؟ با 8 درصد از رای کاربران داشتن دوربین جلو سومین مقام را کسب کرد. شاید دوربین جلو این گوشی ضعیف باشد و نتوان عکس های فوق العاده ای گرفت، اما شما با ارزان قیمت ترین گوشی لومیا نیز میتوانید از تماس ویدیویی اسکایپ لذت ببرید. خب این سه ویژگی خیلی برای کاربران مهم بود و ویژگی های دیگر از اهمیت کمتری برخوردار هستند که میتوانید انها را در لیست زیر به ترتیب اولویتشان ببینید:

  • باتری با ظرفیت خوب و قابلیت استندبای 18 روز
  • پشتیبانی از کارت حافظه خارجی SD تا 128 گیگابایت
  • دو سیم کارت بودن
  • همگام بودن با خدمات مایکروسافت از جمله: Skype, OneDrive, OneNote, Office و…
  • باتری قابل جابه جایی
  • 8 گیگابایت حافظه داخلی
  • رنگبندی مختلف گوشی

نظر شما چیست؟ شما کدام یک از ویژگی های لومیا 435 را میپسندید و به دلتان مینیشند؟ ویژگی دیگری در این گوشی هست که برایتان خیلی مهم باشد؟

همچنین ببینید

پیش نمایش ویندوز 10 موبایل نسخه 10512 اکنون در دسترس کاربران Insiders دسته Fast قرار گرفت

بیش از 2000 رفع باگ در نسخه 10512 ویندوز 10 موبایل داشته ایم

مایکروسافت نسخه 10512 از پیشنمایش ویندوز 10 موبایل را در اختیار کاربران برنامه ویندوز اینسایدر ...