صفحه اصلی / اخبار / در پاکستان ویندوز فون از iOS پیشی گرفت و لومیا 535 رهبر این پیشرفت است

در پاکستان ویندوز فون از iOS پیشی گرفت و لومیا 535 رهبر این پیشرفت است

بررسی تخصصی مایکروسافت لومیا 535 Microsoft Lumia

ویندوز فون اکنون دومین سیستم عامل در پاکستان است و بر اساس فروش ماهانه، فروشی سه برابر در اولین یک چهارم سال 2015 داشت. در طول این مدت نیز لومیا 535 بهترین گوشی فروش رفته است. Patrick Mercanton مسئول بازاریابی نزدیک خاورمیانه و شمال افریقا – مدیترانه و کشور های در حال ظهور آسیا در مورد دستگاه های مایکروسافت موبایل گفت:

“ویندوز فون اکنون دومین اکوسیستم گوشی های هوشمند بخاطر میزان فروش است. فعالیت در پاکستان بیشتر از 200 درصد بوده است. ما گوشی های ارزان قیمت Nokia ASHA را ساخته ایم که در این کشور موفق بوده اند. در پاکستان لومیا 535 بیشتری فروش گوشی ها در جهان را دارد.

فعالیت سه برابر گوشی های هوشمند لومیا در اخرین ربع سال در پاکستان نشان میدهد که آنها برای استفاده از سیستم عامل جدید مشتاق هستند. در آینده نیز ویندوز 10 معرفی خواهند شد که قابلیت عالی momentum را برای یکی سازی سیستم عامل به دستگاه ها اضافه خواهد کرد.

با توجه به اینکه هدف اصلی ما رشد و پیشرفت سیستم عامل ویندوز فون توسط گوشی های هوشمند لومیا است، در این مورد خاص یک ماموریت بزرگ است که در پاکستان اشتها سیستم عامل ویندوز فون را در کنار دو سیستم عامل دیگر اندروید و آی او اس سیر کنیم.”

اکنون گوشی های ویندوز فون بیشتر از نیمی از بازار را در پاکستان از آن خود کرده اند و تعداد کاربران این سیستم عامل در حال افزایش نیز هست چون بسیاری از کاربران طبقه گفته Mercanton سادگی در گوشی های خود را ترجیح میدهند.

منبع: The News

همچنین ببینید

پیش نمایش ویندوز 10 موبایل نسخه 10512 اکنون در دسترس کاربران Insiders دسته Fast قرار گرفت

بیش از 2000 رفع باگ در نسخه 10512 ویندوز 10 موبایل داشته ایم

مایکروسافت نسخه 10512 از پیشنمایش ویندوز 10 موبایل را در اختیار کاربران برنامه ویندوز اینسایدر ...