صفحه اصلی / اخبار / ویدیو انباکس نوکیا لومیا 1520

ویدیو انباکس نوکیا لومیا 1520

ویدیو انباکس نوکیا لومیا 1520

لومیا 1520 یک گوشی است که یک سال بیشتر از تولید ان میگذرد اما هنوز هم در رقابت با گوشی های پرچمدار روز دنیا در موارد مهم کم نمی اورد که هیچ حتی در برخی موارد هنوز نیز برتر است و حرفی برای گفتن توسط دیگر گوشی های نمی گذارد.

گوشی 6 اینچی که نوعی فبلت محسوب میشود و با صفحه نمایش عالی خودش بهترین تجربه از کار با گوشی چه در بازی های سنگین و مختلف و چه در مطالعه و یا کار با اینترنت و… را به شما میدهد. رم 2 گیگابایت، دوربین 20 مگاپیکسلی و قابلیت های Gorilla Glass و ClearBlack صفحه نمایش ان و پردازنده اسنپ دراگون 800 ان را یک گوشی کامل میسازد. قصد خرید ان را دارید؟ خب پس بیایید ویدیو انباکس نوکیا لومیا 1520 را با هم ببینیم:

دانلود ویدیو

در بحث طراحی اگر با اندازه بزرگ گوشی مشکلی ندارید، یک گوشی خیلی زیبا خواهید داشت که رنگبندی زیبایی نیز دارد. رنگ زرد ان در ویدیو مشاهده میشود که هندزفیری ان نیز همرنگ گوشی است و ظاهری زیبا دارد. لومیا 1520 با گرفتن اخرین اپدیت لومیا Denim و پیشرفت های عالی در عکاسی، صفحه نمایش بسیار زیبا و HD که تجربه خیلی عالی از کار با گوشی را به شما میدهد؛ بهترین انتخاب برای کسانی است که میخواهند یک گوشی پرچمدار و عالی داشته باشند.

همچنین ببینید

پیش نمایش ویندوز 10 موبایل نسخه 10512 اکنون در دسترس کاربران Insiders دسته Fast قرار گرفت

بیش از 2000 رفع باگ در نسخه 10512 ویندوز 10 موبایل داشته ایم

مایکروسافت نسخه 10512 از پیشنمایش ویندوز 10 موبایل را در اختیار کاربران برنامه ویندوز اینسایدر ...