صفحه اصلی / اخبار / مایکروسافت تصمیم دارد برنامه های اندروید را با کمترین تغییر کد به ویندوز 10 موبایل بیاورد

مایکروسافت تصمیم دارد برنامه های اندروید را با کمترین تغییر کد به ویندوز 10 موبایل بیاورد

برنامه های پورت شده اندروید در ویندوز موبایل کمترین تغییرات را داشته باشند "مایکروسافت"

مایکروسافت همانگونه که گفته است قصد دارد تا طبق پروژه ای به نام Astoria برنامه های اندروید را بوسیله برنامه های کامپیوتری مخصوصی به برنامه های ویندوز 10 موبایل تبدیل کند. حال اطلاعات جدیدی از این پروژه لو رفت.

طبق این اطلاعات که به بیرون درز کرده هیچ نیازی نیست که کدی را به کد های اندروید برنامه اضافه کرد تا آن را به برنامه ویندوز 10 موبایل تبدیل کند. فقط زمانی نیاز به این تغییر است که از خدمات گوگل پلی در برنامه استفاده شده باشد. همچنین مایکروسافت برنامه و ابزار های Project Astoria را برای هر دو سیستم عامل ویندوز و مک منتشر خواهد کرد.

مایکروسافت در حال حاضر در حال کار بر روی نسخه اول برنامه Project Astoria است و در نسخه آزمایشی است و برخی محدود از برنامه نویسان با آن سروکار دارند. در پایان سال 2015 این ابزار برای تمام برنامه نویسان عرضه خواهد شد. دقیقا همین ابزار برای سیستم عامل آی او اس نیز وجود دارند یعنی ابزاری که میتوانند برنامه های گوشی های آیفون و سیستم عامل iOS را به ویندوز 10 موبایل تبدیل کند و مایکروسافت به موازات در حال کار بر روی آن پروژه نیز هست تا در نهایت یک استور قوی از برنامه ها را در ویندوز 10 داشته باشیم.

همچنین ببینید

با نسخه 10512 ویندوز 10موبایل در Movies & TV ویندوز استور میتوان ویدیو مشاهده کرد

با نسخه 10512 ویندوز 10موبایل در Movies & TV ویندوز استور میتوان ویدیو مشاهده کرد

استور ویندوز 10 قسمت های جدید و مختلفی را دارد که یکی از این قسمت ...

2 نظر

  1. Amazing thanks for the article! I actually came up right here since I could see your personal opinion at Krebs upon Security site. A valuable thing your company makes sense! I in the morning getting a notion the way these kind of crooks have become often the pieces to perform their own criminal offenses!

  1. Pingback: Google

پاسخ دهید