صفحه اصلی / اخبار / فعال کردن شارژ وایرلس برای لومیا 640 XL توسط کاربری حرفه ای

فعال کردن شارژ وایرلس برای لومیا 640 XL توسط کاربری حرفه ای

فعال کردن شارژ وایرلس برای لومیا 640 XL توسط کاربری حرفه ای (1)

مایکروسافت تصمیم داشت تا گوشی لومیا 640 XL اش از قابلیت شارژ وایرلس پشتیبانی کند ولی در اخرین لحظات این تصمیم را متوقف کرد و سخت افزار لازم را از روی گوشی برداشت. اکنون یک کاربر ویندوز فونی روشی را برای خود ساخته است که بوسیله آن توانسته شارژ وایرلس را به این گوشی بازگرداند.

کاربری به نام Yang Hu این مسئله را بیان کرد که هنوز در پشت گوشی لومیا 640 XL چهار اتصال که برای پشتیبانی از شارژر وایرلس بودند قرار دارد و این ارتباطات دقیقا همچون گوشی لومیا 920 هستند که در پشت آن قرار دارد. Yang Hu در مورد این اتصالات و اینکه چگونه باید ارتباط ها وصل شوند تحقیق کرد و توانست شارژ وایرلس را به این گوشی بازگرداند و لومیا 640 XL بخوبی شارژ شود.

فعال کردن شارژ وایرلس برای لومیا 640 XL توسط کاربری حرفه ای (1)

مشخصا این فرآیند و آزمایش برای کاربران معمولی و همه نیست و چون کاریست که در جهت تغییر سخت افزار اصلی گوشی صورت میگیرد گارانتی گوشی را نیز باطل میکند (هر چند لومیا فعلا در ایران هیچ گارانتی رسمی ندارد). ولی اگر شما میخواهید این قابلیت را به گوشی خود برگردانید و کمی مهندسی کنید میتوانید منبع را مطالعه کنید. توصیه میکنم اگر بخودتان خیلی اطمینان دارید اینکار را انجام دهید.

همچنین ببینید

پیش نمایش ویندوز 10 موبایل نسخه 10512 اکنون در دسترس کاربران Insiders دسته Fast قرار گرفت

بیش از 2000 رفع باگ در نسخه 10512 ویندوز 10 موبایل داشته ایم

مایکروسافت نسخه 10512 از پیشنمایش ویندوز 10 موبایل را در اختیار کاربران برنامه ویندوز اینسایدر ...