صفحه اصلی / اخبار / این ریموت دسترسی بهتری به کورتانا بر روی ویندوز 10 موبایل شما خواهد داد

این ریموت دسترسی بهتری به کورتانا بر روی ویندوز 10 موبایل شما خواهد داد

این ریموت دسترسی بهتری به کورتانا بر روی ویندوز 10 موبایل شما خواهد داد

با انتشار ویندوز 10 در بازار جهانی از امروز کاربرانی بسیار بیشتری با دستیار صوتی سیستم عامل ویندوز یعنی کورتانا آشنا خواهند شد. یک شرکت به نام Satechi دکمه جالبی را با نام Cortana BT Button طراحی کرده است که میگوید این وسیله باعث میشود تا کاربران دسترسی خیلی راحتتری به کورتانا بر روی ویندوز 10 موبایل یا ویندوز دسکتاپ خود در مکان هایی همچون جلسات یا ماشین و… داشته باشند.

Satechi میگوید:

“از این پس کاربران بجای اینکه قابلیت Hey Cortana را بر روی گوشی خود فعال کنند، که این قابلیت بصورت خیلی فعال به صدای اطراف گوش میکند و مصرف باتری را بالا میبرد میتوانند از وسیله BT Cortana Button استفاده کنند که هم مصرف باتری را ذخیره میکند و بدون استفاده از گوشی یا کامپیوتر کورتانا فعال میشود. کاربر میتواند BT Cortana Button را هر جایی که دسترسی سریعی به آن دارد همچون بر روی دسته کلید خود قرار دهد تا یک دسترسی سریع به کورتانا داشته باشد و بتواند اموری همچون پخش موسیقی – عکس گرفتن و… را انجام دهد. این وسیله به راحتی به قسمت های مختلف وصل میشود و میتوانید بطور مثال آن را راحت بر روی دسته دوچرخه خود وصل کنید و بدون اینکه گوشی را در بیاورید و نگران افتادنش باشید یا دستتان را از فرمان دوچرخه رها کنید به آن دسترسی داشته باشید.”

این دکمه با بلوتوث کار میکند و تا فاصله 20 متر ارتباط خود را حفظ میکند و Satechi  میگویید باتری این وسیله تا دوسال دوام خواهد داشت. Satechi Cortana BT Button در ماه آگوست و با قیمت 22.99 دلار بفروش خواهد رسید.

منبع: Satechi

همچنین ببینید

پیش نمایش ویندوز 10 موبایل نسخه 10512 اکنون در دسترس کاربران Insiders دسته Fast قرار گرفت

بیش از 2000 رفع باگ در نسخه 10512 ویندوز 10 موبایل داشته ایم

مایکروسافت نسخه 10512 از پیشنمایش ویندوز 10 موبایل را در اختیار کاربران برنامه ویندوز اینسایدر ...

یک نظر

  1. Thanks for this wonderful write-up. My spouse and i tried this kind of also it incredibly proved helpful.

پاسخ دهید